Koltuk Yıkama Fiyatları, Koltuk Yıkama Ücretleri

 

İstanbul Yıkama’nın 2021 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur. Aşağıda belirtilen rakamlar, ürününüzün kumaş cinsi, varsa lekelere daha önce müdahale edilip edilmediği, kullanılacak malzemelere ve işçilik hizmetlerine göre yıkama/temizlik fiyatları ayrılır. Genel olarak fikir vermesi amacıyla, aşağıda ki liste oluşturulmuştur.

Lütfen bize (0850) 305 2 880 numarasından ulaşım sağladığınız da, elinizde ki ürünün fotoğraflarını çekerek, aynı numaraya WhatsApp üzerinden fotoğraflarınızı yönlendiriniz. Hizmet almak istediğiniz ürünlere ilişkin, en doğru rakamı sizlere vermeye çalışırız.

Leke Sorunları :

Ürününüzü alırken soruyorsunuz. “Koltuk yıkanabilir mi? Leke tutar mı? Lekesi kolayca temizlenebilir mi?” gibi soruları, o an da muhatabınız olan kişiye yöneltiyorsunuz. Sizinle ilgilenen satış temsilcisi arkadaşlar, genelde eksik bilgi ile donatıldıklarından veya aylık kotalarını tutturabilmek adına, sizlere farklı bilgiler verebiliyorlar. Siz ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir leke sorunun da, bulabildiğiniz tüm temizleyiciler ile saldırıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın.

Yapacağınız müdahalelerin, %80’den fazlasında şu sonuçla karşılaşırsınız. “Çıkması neredeyse imkansıza yakın lekeleriniz olur.” Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak, hiçbir tekstil ürününde böyle bir şey yapmayın. Karşılaştığımız nice El Dokuma Halılar, nice Antika değerine sahip koltuk takımları olduğunu bilseniz, şaşırıp kalırdınız. İstanbul Yıkama’nın profesyonel kadrosundan hizmet alın. Lekelerin ve kirlerin (Müdahale edilmemiş olmaları kaydı ile) neredeyse tamamından kurtulun.

Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

Yerinde yıkama hizmetleri başlığı altında toparlayabildiğimiz bu hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri (0850) 305 2 880 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.


Koltuk, Yatak, Kanepe ve Diğer Ürünlerin Yıkama Ücreti

1 Adet 6 Kişilik 7 Kişilik 1 Kişilik 2 Kişilik
Yerinde Berjer Yıkama 40
Yerinde L Koltuk Takımı Yıkama 190 210
Yerinde Koltuk Takımı Yıkama 230 260
Yerinde Koltuk Yıkama (Tay Tüyü/Kadife) 310 360
Yerinde Koltuk Yıkama (Kırlentli/Minderli) 260 280
Koltuk Takımı Kılıfı Yıkama 30 75 90
Yerinde Sandalye Yıkama 12 60
Yerinde Yatak Yıkama 110 130
Yerinde Yatak Başlığı Yıkama 80 100
Yerinde Yatak Çevresi Yıkama 80 100
Yerinde Baza Yıkama 80 100
Yerinde Çekyat/Kanepe Yıkama 100
Kırlent Yıkama 14 85 100
Minder Yıkama 14 85 100
Restaurant Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif Teklif Teklif
Cafe Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif Teklif Teklif
  • Nubuk koltuklarda kullanılacak temizlik ürünü, diğerlerinden farklı olduğu için bir takım da 80 TL hizmet bedeline ilave edilir.
  • Sandalye, Kırlent ve Minder yıkama ücretlerinde, adet yükseldikçe fiyat düşer. Belirtilen rakamlar, 6 adet dahil rakamlardır.

İstanbul koltuk yıkama sayfamıza burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Koltukların nasıl yıkandığını bu adresten öğrenebilirsiniz.

© Copyright 2011 - 2021 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

Web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul
Privacy Policy