Koltuk Yıkama Fiyatları, Koltuk Yıkama Ücretleri

 

İstanbul Yıkama’nın 2019 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur. Aşağıda belirtilen rakamlar, ürününüzün kumaş cinsi, varsa lekelere daha önce müdahale edilip edilmediği, kullanılacak malzemelere ve işçilik hizmetlerine göre yıkama/temizlik fiyatları ayrılır. Genel olarak fikir vermesi amacıyla, aşağıda ki liste oluşturulmuştur.

Lütfen bize (0850) 305 2 880 numarasından ulaşım sağladığınız da, elinizde ki ürünün fotoğraflarını çekerek, aynı numaraya WhatsApp üzerinden fotoğraflarınızı yönlendiriniz. Hizmet almak istediğiniz ürünlere ilişkin, en doğru rakamı sizlere vermeye çalışırız.

Leke Sorunları :

Ürününüzü alırken soruyorsunuz. “Koltuk yıkanabilir mi? Leke tutar mı? Lekesi kolayca temizlenebilir mi?” gibi soruları, o an da muhatabınız olan kişiye yöneltiyorsunuz. Sizinle ilgilenen satış temsilcisi arkadaşlar, genelde eksik bilgi ile donatıldıklarından veya aylık kotalarını tutturabilmek adına, sizlere farklı bilgiler verebiliyorlar. Siz ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir leke sorunun da, bulabildiğiniz tüm temizleyiciler ile saldırıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın.

Yapacağınız müdahalelerin, %80’den fazlasında şu sonuçla karşılaşırsınız. “Çıkması neredeyse imkansıza yakın lekeleriniz olur.” Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak, hiçbir tekstil ürününde böyle bir şey yapmayın. Karşılaştığımız nice El Dokuma Halılar, nice Antika değerine sahip koltuk takımları olduğunu bilseniz, şaşırıp kalırdınız. İstanbul Yıkama’nın profesyonel kadrosundan hizmet alın. Lekelerin ve kirlerin (Müdahale edilmemiş olmaları kaydı ile) neredeyse tamamından kurtulun.

Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

Yerinde yıkama hizmetleri başlığı altında toparlayabildiğimiz bu hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri (0850) 305 2 880 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.


Koltuk, Yatak, Kanepe ve Diğer Ürünlerin Yıkama Ücreti

1 Adet6 Kişilik7 Kişilik1 Kişilik2 Kişilik
Yerinde Berjer Yıkama40
Yerinde L Koltuk Takımı Yıkama160180
Yerinde Koltuk Takımı Yıkama170185
Yerinde Koltuk Yıkama (Tay Tüyü/Kadife)230250
Yerinde Koltuk Yıkama (Kırlentli/Minderli)250280
Koltuk Takımı Kılıfı Yıkama255060
Yerinde Sandalye Yıkama1260
Yerinde Yatak Yıkama80110
Yerinde Yatak Başlığı Yıkama5075
Yerinde Yatak Çevresi Yıkama6090
Yerinde Baza Yıkama6090
Yerinde Çekyat/Kanepe Yıkama80
Kırlent Yıkama1260
Minder Yıkama1260
Restaurant Koltuk/Sandalye YıkamaTeklifTeklifTeklifTeklifTeklif
Cafe Koltuk/Sandalye YıkamaTeklifTeklifTeklifTeklifTeklif
  • Nubuk koltuklarda kullanılacak temizlik ürünü, diğerlerinden farklı olduğu için bir takım da 25 TL hizmet bedeline ilave edilir.
  • Sandalye, Kırlent ve Minder yıkama ücretlerinde, adet yükseldikçe fiyat düşer. Belirtilen rakamlar, 6 adet dahil rakamlardır.

İstanbul koltuk yıkama sayfamıza burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Koltukların nasıl yıkandığını bu adresten öğrenebilirsiniz.

İstanbul Yıkama veya Stor Perde Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

×