İstanbul Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuk Yatak Yıkama

İstanbul koltuk yıkama firması olarak, sektörde uzun süredir hizmet veriyoruz.

 

Hizmetimizi sağlıklı verebilmek için, ekiplerimize, ekipmanlarmıza ve kullandığımız ürünlere güveniyoruz.

Teknoloji açısından yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Bizi müşterimizin yanında mahçup etmeyeceğine kesinlikle ikna olduğumuz ekipmanlar kullanıyoruz.

Kullanmakta olduğumuz temizlik ürünlerini, hiç bir canlının sağlığını tehdit etmeyecek özelliklere sahip olması bizim için çok hassas bir konu. Kullanmakta olduğumuz ürünler antibakteriyel ürünlerdir. Bakteri oluşmasına izin vermeyen bu ürünler, mevcutta ki bakterilerin de temizlenmesini sağlamaktadır.

Koltuk yıkama şirketi olarak, 7/24 hizmet verebilen ekiplere sahibiz. Sizin uygun olduğunuz zaman da, ekiplerimiz hizmet alacağınız adreste hazır bulunurlar. Gece – gündüz zamanı siz belirlersiniz. Burada dikkat edilmesi gereken tek bir nokta var. Akşam ve gece çalışmalarında, kullanılan ekipman sesinden dolayı komşularınız rahatsız olabilir. Lütfen randevu alırken, bu konuya dikkat ediniz.

Size hizmet veren ekiplerimizin, herhangi bir şekilde gözünden kaçabilecek kirli bir nokta gördüğünüz de, ekiplerimiz oradayken onları uyarın. Hemen gerekli müdahaleyi yapacaklardır.

Unutulmamalıdır ki temizliğin %100 garantisi olup, lekeler için garanti verilememektedir. Ekiplerimizin kullanmakta olduğu leke çıkarıcılar canlı sağlığını tehdit etmeyecek ürünlerdir. Endüstriyel olarak kullanılmakta olan (Hastaneler’de hijyenik olması gereken çarşaf, yorgan, battaniye, yastık, havlu gibi) leke çıkarıcılar, tarafımızdan kullanılmamaktadır. Lekelere karşı maksimum müdahale, ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Yıkama, hizmet kalitesini yüksek tutan ve müşteri memnuniyeti prensipleri üzerine kurulmuş bir firmadır. Koltuk yıkama firması olarak tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Güçlü ve deneyimli kadromuz, kullandığımız teçhizat ve temizlik ürünleri ile verdiğimiz her hizmetin arkasındayız.

İstanbul Yıkama , Koltuk Yıkama hizmeti konusunda talepte bulunan siz müşterilerimize 7/24 hizmet sağlamaktan gurur duymaktadır.

Evlerde, kafelerde, lokantalarda, ofislerde kısacası yaşadığımız pek çok mekanda oturmak için koltuk kullanılmakta. Koltuklar yıkanırmı? Cevabı basit, tek ifade ile Evet Koltuklar Yıkanır. Tüm yaşam alanlarımızda kullanmakta olduğumuz koltuklar yıkanır. Kendimiz ve sevdiklerimizin sağlığını önemsediğimiz her mekanda bulunan tüm tekstil ürünleri gibi, koltukların da yıkanması ve temizlenmesi gerekir.

Ev ve ofisler için, en geç her 6 ay’da bir sefer yıkatılıp temizlenmesi tavsiye edilir.

Umuma açık bulunan alanlarda ki koltuklar başta olmak üzere, tüm tekstil ürünleri için en geç 2 ay süre ile temizlenmeleri tavsiye edilmektedir. Otel, Motel, Yurtlar, Cafe koltukları, Pastane, Lokanta ve Restaurant koltukları gibi pek çok yaşam alanımızı, ortak kullanmaktayız. Ortak kullanıma sahip tüm sektörler için, bu alanlar da bulunan koltukların en geç 2 ay’da bir sefer yıkatılması gerekir.

Koltuk Takımı Yıkatma
Koltuk Takımı ve Çekyat Yıkatma

Koltuk yıkama işlemi yapılmalı mı?

Evler bizlerin ve ailelerimizin kişisel yaşam alanlarıdır. Bizler evlerimizde en çok halıların üzerine basar, koltuklarımızda oturarak bir bardak çayı veya bir fincan kahvemizi içerek, ailemizle vakit geçiririz.

Yukarı da bahsetmiş olduğumuz sebeplerden dolayı, belirtilen süreler dahilinde mutlaka koltuk yıkama işlemi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Profesyonel bir ekip tarafından, belirlenen gün ve saatte yapılmalı. Kullanılan ekipmanların, endüstriyel olarak kullanılan teçhizatlar olması gerekmektedir. Kullanılan temizleyicilerin, hiç bir canlının rahatsız olamayacağı niteliklere sahip olması gerekmektedir.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×