Koltuk Yıkama Zeytinburnu
Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Ofislerde, iş yerlerinde ve evlerde, en sık kullanılmakta olan koltuklar maalesef ki hem sık kirlenen, hem de temizlenmesi en zor olan eşyalarımız arasında yerini almaktadır.

Temin edebileceğiniz malzemeler ile yapılan temizlik sonucunda istediğiniz temizliği yakalayamaz, hem de yanlış uygulanan işlemler yüzünden eşyaların çabuk eskimesine sebebiyet verebilirsiniz. Peki çok sık kirlenen koltuklarımızın temizliğinde nasıl bir yol izlemeliyiz?

Koltuk temizliği sadece kuru bir şekilde olmamalıdır. Derinlemesine temizliğin sağlanabilmesi için yıkama işlemi gerçekleştirilmedir. Yıkanmasının ardından, koltukların üstünde ya da iç alanlarında nem veya rutubetli alan kalmayacak şekilde kurutulması sağlanmalıdır.

Bahsedilen tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için ise profesyonel temizlik malzemelerine ve ekipmanlarına ihtiyaç duyulur. İşte tam da desteğe ihtiyaç duyduğunuz bu anda İstanbul Yıkama, profesyonel personelleri ve kaliteli malzemeleri ile yardımınıza en hızlı şekilde koşmaktadır.

Evlerinizde, ofislerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan koltuklarınızın, çek yatlarınızın, oturma guruplarınızın ve kanepelerinizin sadece görsel olarak değil sağlık açısından da gerçek anlamda temizliğe kavuştuğunu bilirsiniz. Gönül rahatlığı ile mekanlarınızı kullanmak için, sizler de profesyonel temizlik firmasından dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

İstanbul ilinin her ilçesine ulaşabilen geniş bir hizmet ağına sahip İstanbul Yıkama®, sizlere de profesyonel temizlik hizmetlerini en uygun fiyatlara, en hızlı şekilde sunmaya her zaman hazırdır.

Yerinde Koltuk Yıkama Zeytinburnu Sümer Mahallesi

Zeytinburnu ilçesinin en fazla nüfusa sahip olan Sümer Mahallesi içerisinde ikamet ediyorsanız, koltuklarınızın yıkanmasına ihtiyaç duyuyorsanız, sektörü çerçevesinde bir numara olan İstanbul Koltuk Yıkama firmasını arayarak hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde görevli ekiplerimiz bulunmaktadır.

Profesyonel ekip arkadaşlarımız, sizlerin müsait olduğunuz gün içerisinde yıkanmaya ihtiyaç duyulan koltuklarınızı, eskisi kadar temiz bir hale getirecek ve sizlerin de memnuniyetini kazanacaklardır.

2005 yılından günümüze, temizlik alanındaki faaliyetlerimizi sürdürürken birçok önemli referans kazandık. Kazanmış olduğumuz referansları telefon ile sorabileceğiniz gibi, resmi kurumlar ve şirketlere sunduğumuz teklif dosyalarımız içerisinde de bulabilirsiniz. Bizden alacağınız ilk temizlik hizmetinin ardından, başka bir temizlik firması arayışında olmayacağınızdan eminiz.

Koltuk Temizliğinde Bir Numarayız ?

Sadece koltukların yıkanabilirliği üzerine geliştirilmiş olan özel makinelerimiz ile, koltuk temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz temizlik malzemelerimiz, deterjanlarımız ise her kumaşa uygun olarak belirlenmektedir.

Gerekli testleri bizzat kendi bünyemizde yapılmakta ve arge departmanımızın onayı ile koltuklarınızın üzerinde kullanılmaktadır. Fabrikamızda bulunan test koltuklarında, gerekli testler yapılmaktadır.

İnsan sağlığına uygun olmayan ya da alerjik, en hassas bünyeler de dahi en ufak bir reaksiyona sebep olabilecek hiçbir kimyasal, temizlik malzemelerimizde ve deterjanlarımızda bulunmamaktadır.

Sektöre girdiğimiz de, önce insan sağlığı ve ardından müşteri memnuniyeti düşüncesi ile başlayan hizmetlerimiz, sektörün önde gelen firmalarından olmamızı sağlamıştır. Günümüzde koltuk temizliğinde bir numara olan İstanbul Yıkama® firmasının farkını, sizler de yaşayabilirsiniz.

Bizlere 0850 305 2 880 numaralı müşteri destek hatlarımızdan ulaşarak, görüş ve önerilerinizi veya randevu taleplerinizi dilediğiniz zaman ulaştırabilirsiniz.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×