Koltuk Yıkama Kartal
Kartal Koltuk Yıkama

Kartal Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltukların temizliği, ev hanımlarının en çok zorlandıkları işlerin başında yer almaktadır. Tam anlamıyla temiz koltuklara sahip olabilmek için gereken yıkama işlemi ise, ev ortamında imkansızdır. Yüzeysel olarak sadece leke ve kirleri çıkarma işleminde bile zorlanılırken, tam olarak koltuk yıkama işlemini evde uygulamak imkansız hale dönüşmektedir. İşte tam da bu nokta da temizlik denildiğinde, profesyonel çalışmaları ile diğer firmalardan öne çıkan İstanbul Yıkama, sizlerin yardımına yetişmektedir.

İstanbul Kartal İlçesinde bulunan tüm semtlere koltuk yıkama hizmetini ulaştıran İstanbul Yıkama, tam donanımlı cihazları ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan ekipmanlarımız, teknolojinin en son noktasına aittirler. Böylelikle koltuklarınızın yıkanmasının ardından hem tam anlamıyla her yerine su gelerek temizlenmesi, hem de ardından yüksek emiş gücüne sahip olan makineler ile sudan geriye nem bile kalmaksızın, tam anlamıyla kurutulması sağlanmaktadır. Temizlikten sadece bir kaç saat sonra kullanımızına hazır koltuk, çekyat ve oturma gruplarınıza sahip olursunuz.

İşinde profesyonel ekip çalışanlarımız, sizlerden gelen temizlik talebi üzerine belirlenen günde yola çıkarlar. Koltukların temizliğine başlamadan önce, koltukların üretiminde kullanılan kumaşın cinsini belirler. Böylelikle doğru kumaşa doğru yıkama işlemleri uygulanabilir olur. İşimizi şansa bırakmadan, bilgili ve tedbirli olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızın karşılığını, sizlerden gelen memnuniyetler ile birlikte almaktayız. Bizlerin en büyük kazancı da Müşteri Memnuniyeti dir.

Yerinde Koltuk Yıkama Uğur Mumcu Mahallesi

Kartal ilçesinde nüfusun en yoğun olduğu ve taleplerin en çok geldiği semt olan Uğur Mumcu ve çevresinde, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerden gelen talep ile birlikte, müsait olduğunuz günleri belirleyerek ona uygun çalışma planı düzenlemekteyiz. Uğur Mumcu semtine ait profesyonel temizlik görevlisi ekibimiz, hazırlanmış olan plan doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kartal Uğur Mumcu semtinde bulunan koltuklarınızı, çekyatlarınızı, kanepelerinizi veya oturma guruplarınızı temizletmek isterseniz, hemen İstanbul Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş yılların getirdiği bilgi birikimimiz ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, en güvenilir hizmeti sizlere de sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Oturma Gurubu Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evlerimizin en güzel süsleri olan oturma guruplarının temizliği oldukça zor ve can sıkıcıdır. Sık sık temizlenmeler gerekir ve koltuk kaplamaları, kumaşlar sık temizliğin uygulanması sebebi ile çabuk eskir. Aslında oturma guruplarının çabuk eskimelerinin en büyük nedeni; sık temizlik değil, yanlış uygulanan temizlik işlemleridir. Hem ev ortamında bulabileceğiniz temizlik malzemeleri hem de ev ortamında bulunan makineleriniz, profesyonel bir oturma gurubu temizliği için yetersizdir. Islak bez ile temizlik yapıldığında, su koltuklarınızın iç alanlarında birikerek sünger ve iskeletinde bulunan tahtaların yıpranmasına sebep olur. Kuru temizleme ile de koltuklar, istenen seviyede hijyenik bir hale getirilemez.

Su ve profesyonel temizlik malzemeleri ile derinlemesine temizliğin sağlandığı ve ardından yüksek emiş gücüne sahip olan makineler ile, koltuk içerisinde nem bile kalmaksızın kurutulduğu, profesyonel bir temizlik hizmeti alarak, tüm bu sorunlara elveda diyebilirsiniz. Bizlere 0850 305 2 880 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kartal Koltuk Yıkama

Bir cevap yazın

© Copyright 2011 - 2021 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

Web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul
Privacy Policy