Koltuk Yıkama Kağıthane
Kağıthane Koltuk Yıkama

Kağıthane Koltuk Yıkama 

2005 yılından bu yana önce müşteri memnuniyeti politikası ile yürüttüğümüz çalışmalar, İstanbul Yıkamanın günümüzde oldukça büyük bir yol kat etmesini sağlamıştır. Yoğun ve disiplinli çalışmalarımızın neticesinde, İstanbul ilinin tüm ilçelerine temizlik hizmetlerimizi ulaştırabilecek kadar geniş bir hizmet ağına sahip olduk. Bununla birlikte, kağıthane ilçesinde de koltuk yıkama hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz.

Kağıthane koltuk yıkama hizmetlerini alabileceğiniz, güvenilir ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız, İstanbul Yıkama size daima yetecektir. Sadece tek bir firma ile iletişim kurarak, evinizdeki ve iş yerinizdeki tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tek bir telefon ile tüm temizlik işlerinin halledilebilmesi ve dahası profesyonel bir ekiple ve güvenilir iş garantisi ile hizmet alabilmeniz, zaman kaybı yaşamanızı önlerken, gönül rahatlığı ile bulunduğunuz mekanları kullanılabilmenizi sağlayacaktır.

İnternet sayfamızda yer elen iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak, bizlerden dilediğiniz güne randevu talep edebilirsiniz. Güler yüzlü ve sizleri dinleyen müşteri temsilcilerimiz, sizleri müşteri destek hattında en kibar şekilde karşılayacak ve taleplerinizi dinleyecek sizlere çözüm oluşturmak için çalışacaklardır. Olası sorunlarınıza çözüm bulacak ve taleplerinizin anında değerlendirmeye alınmasını sağlayacaklardır.

Yerinde Koltuk Yıkama Kağıthane Merkez ve Hamidiye Mahalleleri

İstanbul Yıkama firmasından temizlik konusunda destek alıyorsanız; koltuklarınızı, çekyatlarınızı, kanepelerinizi ve oturma guruplarınızı yıkatmak için düzeninizi bozmanıza gerek yoktur. İstanbul Yıkama firması olarak; temizlik sektöründe uzman ekibimiz, son teknolojinin ürünlerinden olan cihazlarımız ve yüksek kaliteye sahip özel temizlik malzemelerimiz ile birlikte koltuklarınızın olduğu yere geliyoruz. Sizler yerinde koltuk yıkama hizmeti alarak, iş akışınızı ve planlarınızı değiştirmeden tüm koltuklarınızı, çekyatlarınızı, kanepelerinizi ve hatta oturma guruplarınızı yıkatıp temizletebiliyorsunuz.

Kağıthane ilçesinin en kalabalık semtlerinden olan Kağıthane merkez ve Hamidiye mahallelerinde hızlı hizmet vermekteyiz. Tarafınızdan gelen bir talep üzerinde en kısa sürede randevu oluşturup, bizlerle paylaştığınız adrese gelmekteyiz.

Koltuk Yikanmadan Oncesi Sonrasi
Kağıthane Koltuk Yıkama

Acil Koltuk Yıkama

Sektöre giriş yaptığımız gün itibari ile, önce müşterilerimizin memnuniyeti politikası ile başladığımız temizlik sektöründeki çalışmalarımızda, hala ilk günkü misyona sahibiz. Halen daha, bizim için müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan hizmetlerimiz, bizlerin önceliğidir. Sahip olduğumuz bu misyon, sektörümüze birçok ilki katmamıza sebep oldu.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız ancak acil durumlarda çok işinize yarayacak olan bir uygulamamamızdan bahsetmek istiyoruz. Yeni eve taşındınız, çok yakında misafirlerinizin geleceğini daha yeni öğrendiniz ya da diğer herhangi bir sebepten dolayı çok acil temizliğe ihtiyaç duydunuz. Çok kısa zamanda derinlemesine ve tam anlamıyla hijyenik bir temizliği sizlere sunacak olan İstanbul Yıkama® firması buna da çözüm buldu. Değerli müşterilerimizden gelen yoğun acil istekler üzerine özel bir uygulama başlattık. Acil Temizlik Hattı olarak isimlendirdiğimiz bir uygulama ve sadece bu uygulama dahilinde çalışan ayrı bir kadro oluşturduk. Böylelikle acil işleriniz aksamayacak ve planlarınız ertelenmek zorunluğunda kalmayacak. Talepleriniz ve randevu istekleriniz için 0850 305 2 880 numaralı müşteri destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×