Koltuk Yıkama Kadıköy
Kadıköy Koltuk Yıkama

Kadıköy Koltuk Yıkama Hizmetleri

2005 yılı itibari ile temizlik alanındaki faaliyetlerini başlayıp sürdüren İstanbul Yıkama firması, Kadıköy ilçesinde de müşterilerine kaliteli hizmetini ulaştırmaktadır. Kadıköy ilçesinde bulunuyorsanız ve koltuklarınızın yıkanma zamanının gelmiş olduğuna karar verdiyseniz, İstanbul Yıkama size kaliteli hizmet sunmaya her daim hazırdır.

Yılların getirdiği bilgi ve tecrübe birikimimizi kullanarak, değerli müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmayı prensip haline getirdik. Sektörümüzdeki yeniliklerin takibini sadece ülkemiz çapında değil, dünya genelinde yürütmekteyiz. Böylelikle ülkemizde, temizlik sektöründeki birçok ilki getirdik. Sektörün tüm yeniliklerinin peşine düşüp, araştırıp, uygulama ve testler yapıp, onaylamamızın ardından sizlere en kaliteli hizmeti, çözüm paketi olarak sunmaktayız.

Temizlik sektörünün direk olarak insan sağlığı ile ilgili olduğunun ve sağlığımızın en değerli varlığımız olduğunun farkındayız. Sağlıklı nesillerin gelişmesi ve yarınlarımızın sağlıklı olması için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. İstanbul Yıkama temizlik şirketi olarak, temizliklerimizde kullandığımız tüm temizlik malzemelerimiz, en hassas ciltler de dahi herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermeyecek, ancak bir o kadar da leke ve kir çıkarmada başarılı olma özelliklerine sahip olacak şekilde seçilmektedir. Sonuç itibari ile, sunmakta olduğumuz hizmetlerimizin yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak şekilde yürütülmesi için, oldukça hassas bir tutum içerisindeyiz. Bu hassasiyetimizi anlayabilmek ve bizzat yaşayarak deneyimleyebilmek için İstanbul Yıkama firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama Göztepe Mahallesi

Kadıköy ilçesinin her noktasına hizmetlerini ulaştırabilen, geniş bir hizmet ağına sahip olan, İstanbul Yıkama Göztepe semtinde de koltuk yıkama hizmetlerini sürdürmektedir. Göztepe mahallesinden bizleri arayarak randevu alabilir ve müsait olduğunuz gün ve saate koltuk temizliği için randevu  alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile birlikte tam donanımlı olarak randevu gün ve saatinde verdiğiniz adreste hazır olarak bulunuruz.

Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde, işlerinizi aksatmadan, koltuklarınızı başka yere taşıtmadan aynı zamanda da profesyonel temizlik hizmetini alabilirsiniz. Son teknolojinin ürünleri olan yüksek emiş güçlü cihazlarımızı, temizliği yapılacak olan koltukların bulunduğu yere taşırız. Kaliteli temizlik ürünlerimiz ile birlikte en zor ve temizlenmesi imkansız dediğiniz kir ve lekeleri dahi, özel temizlik yöntemlerimizle çıkartırız.

Oturma Guruplarının Temizliği

Oturma odaları ve misafir odalarında bulunan oturma gurupları kirlendiği zamanda evde bulunan imkanlarla yıkanabilmeleri mümkün değildir. Yapılabilecek en fazla şey standart temizlik malzemeleri ve bir bez yardımı ile koltukları silmek olacaktır. Ancak bilinçsizce yapılan temizliğin, koltuklarınızın ömrünü kısalttığını aynı zamanda da sağlığınızı tehlikeyi attığı unutulmamalıdır.

Islak bez ile silinen koltukların iç yüzeyleri nemlenir. Oluşan bu nem ile birlikte hem bakteriler hızlı bir şekilde çoğalır, hem de koltuklarınız yıpranarak eskir. Oturma guruplarınıza gerekli özeni göstererek temizliğini ve yıkanıp kurutulmasını sağlayan İstanbul Koltuk Yıkama firmasından randevu talep ederek, tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bizlere 0850 305 2 880 numaralı müşteri destek hatlarımızdan mesai saatlerimiz dahilinde ulaşıp, randevu alabilirsiniz.

Kadıköy Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×