Koltuk Yıkama Eyüp
Eyüp Koltuk Yıkama

Eyüp Koltuk Yıkama

Eyüp ilçesinde ikamet edenler, İstanbul Yıkama firmasının hizmetlerini deneyimledikten sonra başka bir alternatif aramıyorlar. Sizler de en kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde alabilir ve tüm yakınlarınızın bu memnuniyet sonuçlu hizmetten yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

2005 yılında kurulmuş olan İstanbul Yıkama firması, günümüzde oldukça geniş bir servis ağına ulaştı. Yapımızın genişlemesinde en büyük yardımcı olarak değerli müşterilerimizi görmekteyiz. Memnuniyetlerini çevrelerine anlatarak tavsiye etmeleri ve olumlu deneyimleri duyan diğer yakınlarının da temizlik ihtiyaçlarını tarafımızdan talep etmeleri sonucu bugünkü sektörün lideri olma durumuna ulaştık. Bizlere katkıları olan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Sizlerden gelen her olumlu dönüş bizlerin çok daha detaycı çalışmasına ve her yeniliği zaman kaybetmeden, en kısa sürede bünyemize dahil etmemize sebep olmaktadır. Değerli müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ya da olumsuz her düşünce ve fikir bizler için çok değerlidir. Çünkü rotamız, müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yoğun istek üzerine oluşturmuş olduğumuz ‘Acil Temizlik Hattı’ dahilinde, dilerseniz çok daha hızlı bir hizmet talep edebilmektesiniz. Acil temizlik hattında her bölgeye görevlendirmiş olduğumuz ayrı bir ekibimiz vardır. Ve bu ekiplerimiz sadece çok acil olarak ihtiyaç duyulan temizlik taleplerine cevap vermektedir. Sektöründe birçok ilklere imza atan İstanbul Yıkama firmamız; yarın da, bugün ve dün olduğu gibi yeniliklerin yakın takipde olmaya devam edecektir. Kaliteli hizmeti sizlere de ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

Yerinde Koltuk Yıkama

Eyüp ilçesinin en kalabalık mahallelerinden olan Akşemsettin ve çevresine, İstanbul Yıkama® firması olarak yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bu bölgede ikamet ediyor ya da iş yeri sahibiyseniz, çekyatlarınızın, koltuklarınızın ya da oturma guruplarınızın temizlik zamanın geldiğini düşünüyorsanız İstanbul Yıkama hizmetleri ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.

Bugüne kadar temizlik firmalarından birçok sorun yaşamış olabilirsiniz. Son yıllarda oldukça fazla sayı da temizlik firması olsa da bir o kadar da hızlı kapanan temizlik firması mevcuttur. İçinde bulunmuş olduğumuz sektör direk olarak insan sağlığı ile ilgilidir.  Yanlış bir işlem ya da uygulama maalesef ki çok üzücü durumların yaşanmasına sebebiyet verebilir. 2005 yılında kurulan bir firma olan İstanbul Yıkama, yılların bilgi ve tecrübe birikimlerini, hizmetlerine dahil ederek en kaliteli ve güvenilir bir şekilde siz değeli müşterilerine ulaştırmaktadır. İstanbul Yıkama firmasından alacağınız ilk hizmet sonrası, temizlik firmalarına olan bakış açınızın değişeceğine eminiz.

Koltuk Takımlarınızı Yenileyin

Oturma guruplarınız, çekyatlarınız veya koltuk takımlarınız çok çabuk mu eskiyor? Severek, özenerek ve beğenerek satın aldığınız bu eşyaların sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebepten dolayı, vereceğimiz hizmet olan koltuk yıkama işleminden sonra, koltuklarınızı yeni gibi tertemiz ve hijyenik bir halde sunumunu gerçekleştiriyor olacağız.

Daha fazla bilgi almak ya da koltuk temizliği için randevu talep etmek isterseniz, 0850 305 2 880 telefon numaralarından bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eyüp Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×