Koltuk Yıkama Beykoz
Beykoz Koltuk Yıkama

Beykoz Koltuk Yıkama

Beykoz koltuk yıkama hizmetini, koltuk yıkama beykoz mahallelerinin tamamına hizmet sağlıyoruz. Koltukların uzun ömürlü olup, sizlere uzun yıllar hizmet edebilmesini sağlamak için yıkanmaları sırasında daha fazla özenli işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Yanlış uygulamalar koltuklarınızın zedelenmesine ve içlerindeki malzemelerin kısa sürede yıpranmalarına sebebiyet vermektedir. Yüzeylerindeki aşınmaların meydana gelmesi de (koltuk kaplamaları ve koltuk kumaşları) yanlış temizlik işlemlerinde görülebilen bir diğer olumsuz etkilerdendir.

Gün boyu en sık kullanmakta olduğumuz eşyalarımız arasında yer alan koltukların, üzerinde çok kir birikmesi doğal bir sonuçtur. Hatta çoğumuzun, gözle görülememesi sebebi ile farkında olmadığı, koltuk aralarında yaşayan mikrobik canlılar vardır. Sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen ve ciddi anlamda zararlı olan mikrobik canlıların ortadan kaldırılabilmesi ise ancak profesyonel bir temizliğin yapılması ile mümkün olur.

2005 yılı itibari ile temizlik sektörü içerisinde yer alan İstanbul Yıkama® firması, yıllar içerisinde elde etmiş olduğu deneyim ve kazanmış olduğu tecrübelerin dahilinde, sizlere aradığınız profesyonel koltuk yıkama hizmetini sağlamaktadır. İstanbulun her ilçesinde olduğu gibi Beykoz’da da servis ağımız mevcut olup, sizlerden gelecek taleplere her zaman hazırız.

Kavacık Mahallesi Yerinde Koltuk Yıkama

Beykoz ilinin her ilçesine ulaşan geniş servis ağımız Kavacık Mahallesinde de yerinde koltuk yıkama hizmetlerini sürdürmektedir. Bulunduğunuz yere (eviniz veya iş yeriniz), temizliğe ihtiyacı olan koltuklarınızın olduğu yere, İstanbul Yıkama firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde güler yüzlü ekibimiz, yüksek teknolojiye sahip cihazlarımız ve her kumaşa uygun olabilecek özelliğe sahip olan anti bakteriyel temizlik malzemelerimiz ile belirttiğimiz gün ve saatte sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

Acil bir temizlik hizmetinize mi ihtiyacınız var? İstanbul Yıkama® firması ile bu sorununuz hiç de dert değil. Değerli müşterilerimizin acil durumlardaki temizlik ihtiyaçlarına özel olarak oluşturduğumuz ‘Acil Temizlik’ hizmetlerimizden de kolayca faydalanabilirsiniz. Aciliyet durumunda lütfen hızlı bir hizmet talep ettiğinizi bizlere bildiriniz. İstanbul Yıkama Acil Temizlik hattından, hemen ekip isteyebilirsiniz. Böylelikle plan ve programlarımız size özel olarak hazırlanacak, dilediğiniz gün ve saatte arzu ettiğiniz yerde yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz tarafınıza ulaştırılacaktır.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

İstanbul Yıkama®, koltuk yıkama hizmetlerinde uygulanan tüm işlemler profesyonel olup, bütçenize uygun bir şekilde sürdürülmektedir. Koltuk takımlarımızı satın alırken, uzun yıllar ilk hali ile kullanılabilir olması bizler için önemlidir.

Sizlere ardımızdan bıraktığımız koltuklar, sadece görünüşleri bakımından temiz değil, aynı zamanda da kullanılması bakımından son derece hijyeniktir. İçlerinde ve özellikle de koltukların dikiş alanlarında saklanmış olan tüm mikrobik canlılar, özel temizlik malzemelerinin kullanımı ile tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Temizliği üstün olan temizlik malzemelerimiz insan sağlığına uygun ve hatta alerjik bünyeler de dahil olmak üzere, hiçbir yan etkisi olmayan hijyenik ürünlerden seçilmektedir.

Profesyonel temizlik hizmetlerimize, > İstanbul Yıkama® firmamızın 0850 305 2 880 numaralı telefonlarını arayarak ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×