Koltuk Yıkama Bakırköy
Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama hizmetini, koltuk yıkama bakırköy mahallelerinin tamamına hizmet sağlıyoruz. Gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizde en sık kullanmakta olduğumuz eşyalardan koltuklar ve koltuk takımları en çok kirlenen ancak aynı zamanda da kirini en iyi gizleyebilen eşyalardandır. Halı tüylerinin arasında barınan sağlığa zararlı mikrobik canlılar, kotluların genellikle kat aralarını ve dikiş yerlerini sahiplenirler. Koltuk aralarında ve dikiş yerlerinde toz gibi görünen kirlerin arasında barınan ve üremekte olan mikrobik canlıları mikroskop ile yakından görebilme şansınız olsaydı eminiz hepiniz en az 2 ayda bir koltuk yıkama hizmeti almayı kendinize prensip haline getirirdiniz.

Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan koltukların temizliği kesinlikle kolay bir iş değildir. Elektrikli ev süpürgesi, klasik bir deterjan ve elinize alacağınız bir bez ile koltukların temizmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Belki kir ve lekelerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak bu klasik yöntemler ile koltuklarınızın aralarında biriken bakterilerden kurtulabilmeniz imkansızdır. Gözle göremeyeceğimiz kadar küçük olan mikrobik canlıların tamamen ortadan kaldırılabilmesi, dolayısı ile koltukların gönül rahatlığı ile kullanılabilmesi için profesyonel bir temizlik şarttır. Tam donanımlı ekipmanlarımız, cihazlarımız ve mesleğinde tecrübeli personellerimiz ile birlikte sizlerin de ortamınızı gönül rahatlığı ile yaşanabilecek şekilde hijyenik hale dönüştürebilmekten gurur duyarız.

Yerinde Koltuk Yıkama

Bakırköy ilçesinin hangi semtinde olursanız olun, sadece bir telefon ile dilediğiniz gün ve saatte koltuklarınızın temizlenmesini mümkün hale getirebilirsiniz. 2005 yılı itibari ile temizlik sektöründe öncü olmayı başarmış olan İstanbul Yıkama® firması, geniş hizmet ağı sayesinde Kartaltepe mahallesindeki müşterilerine de hijyenik temizliğin garantisini, daha hizmet almadan önce sunmaktadır. İstanbul iline ait her ilçe ve her semtte olduğu gibi Kartaltepe mahallesinde de İstanbul Yıkama® firması olarak servislerimiz mevcuttur. Bizlere telefon numaralarımız ya da mail adresimiz ile 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Erişim sağlamanız ve taleplerinizi bildirmeniz doğrultusunda, talep ettiğiniz gün ve saatte, dilediğiniz mekanda koltuk temizlemek üzere profesyonel ekibimizle bulunmaktayız. Teknolojinin son noktasında bulunan profesyonel cihazlarımız da en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmemiz için yanımızda olacaktır.

Koltuk Temizliğinin Püf Noktaları

Koltuk temizliği; ele bez ve sıradan deterjan alınıp yapılabilecek bir uygulama değildir. Elbette ki bez ve herhangi bir deterjan ile temizlik sağlanabilir. Ancak bu temizlik yüzeysel olup, asla hijyenik olmayacaktır. Çünkü koltuk temizliği esnasında takip edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu püf noktalarının ilk sırasında kumaş cinsini tespit edebilme ve doğru temizlik malzemesi seçimini yapabilmek gelmektedir. Koltuk ya da koltuk takımlarınızın temizliğini sağlarken bilgi ve tecrübe birikiminin yanı sıra yüksek teknolojiye sahip cihazların kullanımı da büyük önem taşımaktadır. Aksi halde koltuk aralarında biriken tozlar sadece göz ile ortadan kalkacak, fakat içerisinde barınan miteler hala orada barınmaya ve üremeye devam edecektir. Daha detaylı bilgi için lütfen 0850 305 2 880 telefon numaramızı kullanarak bizlerle iletişime geçin.

Koltuk yıkama sitemiz üzerinden, güncel fiyat listelerine koltuk yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Koltuk Yıkama

© Copyright 2011 - 2022 İstanbul Yıkama® Temizlik Her Hakkı Saklıdır

×